Home » O firmie

ofirmie

Dewizą w naszej Korporacji Prawnej jest świadczenie usług prawnych w stałym kontakcie i przy pełnej współpracy z Klientem aby w pełni sprostać wymaganiom stawianym przez najbardziej wymagających klientów w celu osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Stoimy na stanowisku, iż dobry kontakt z Klientem oraz dostępność profesjonalnego prawnika przybliżają pomyślne rozwiązanie danej sprawy i zapewniają najwyższą jakość usług.

Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, skarbowego, prawa gospodarczego, administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz prawa pracy i tematyką zagadnień związanych z ZUS i US. W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na analizę prawnopodatkowych zagadnień oraz gruntowną analizę prawna realizowanych zleceń. Świadcząc usługi prawne dla potrzeb naszych klientów współpracujemy m. in. z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi oraz biegłymi rewidentami jak również z innymi biegłymi z instytutów naukowych mających gruntowne przygotowanie o olbrzymie zaplecze wiedzy która jest do państwa dyspozycji.

Nasi prawnicy gwarantują rzetelne i fachowe podejście do powierzonych spraw. W pracy kierują się najwyższymi standardami etycznymi, dzięki czemu zapewniają klientom pełen komfort w realizowaniu swoich celów życiowych jak i biznesowych.

Kładziemy duży nacisk na identyfikację biznesowych potrzeb Klienta, dostępność oraz jasną, zwięzłą, czytelną komunikację.

Naszym Klientom oferujemy przejrzyste zasady w zakresie wynagrodzenia za nasze usługi.

Dostosowując się do potrzeb Klientów oraz rodzaju zlecenia, nasza Korporacja Prawna proponuje kilka sposobów rozliczeń. Sposób rozliczenia jest zawsze uzgadniany indywidualnie z Klientem.

Proponujemy elastyczne formy wynagrodzenia naszej obsługi prawnej firm, które mogą być ustalane w oparciu o miesięczny ryczałt lub w oparciu o stawki godzinowe w zależności od potrzeb klienta jak też od specyfiki prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.
Każda sprawa jest wyceniana indywidualnie. Cztery podstawowe formy to:

– stawka godzinowa
– wynagrodzenie ryczałtowe z limitem godzin
– wynagrodzenie ryczałtowe za całość usługi
– wynagrodzenie ryczałtowe plus premia od pomyślnego wyniku sprawy (success fee)

Usługi prawne świadczymy w miejscu dogodnym dla naszych Klientów – zarówno w miejscu wskazanym przez Klienta (siedzibie Klienta) jak i w siedzibie naszej Korporacji Prawnej.

Każda współpracująca z nami firma może czuć się bezpiecznie i pewnie, gdyż działamy na zasadach wzajemnego zaufania i przejrzystości. Każdy radca prawny, czy prawnik z naszej korporacji to osoba, która doskonale zna się na obsłudze prawnej różnego rodzaju przedsiębiorstw, działających w rozmaitych branżach przez co jako zespół stanowimy jedyny tak profesjonalny podmiot na rynku Polski.

Dlatego też już dziś zachęcamy do kontaktu.

Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *