Home » Usługi ESCROW

Specjalistyczne profesjonalne usługi ESCROW

Ecrow Provider 

Jak to działa:
Chcesz coś kupić, wymienić tokeny, coiny, waluty, ale nie ufasz sprzedającemu?

Dzięki profesjonalnej firmie świadczącej usługi escrow będziesz 100% bezpieczny.

Procedura:

Wpłacasz środki na wskazany w kontrakcie adres (Waluty Fiat, Bitcoin, Litecoin albo inne kryptowaluty czy tokeny), po uznaniu środki są blokowane (w przypadku blokady walut fiat blokade zakłąda bank do czasu wywiązania się z kontraktu drugiej strony) potwierdzenie zablokowania środków pod transakcję przesyłane jet do sprzedającego w formie elektronicznej, potem sprzedający wysyła na wskazany w kontrakcie nr rachunku, adres do wpłat przedmiot umowy.

Po  potwierdzeniu, że wszystko jest OK (jedna i druga strona kontraktu wywiązała się z kontraktu poprzez wpłatę depozytu) dochodzi do wymiany gdzie środki zablokowane zostają zwolnione na konto sprzedającego wskazane w kontrakcie, a towar trafia do kupującego na wskazany adres.

W razie jakiegokolwiek oszustwa, nieuczciwości czy wadliwego towaru, nie jesteś na lodzie a Twoje pieniądze są nadal bezpieczne w depozycie escrow, a ja pomogę Ci rozwiązać problem ze sprzedawcą.

GWARANCJA JAKOŚCI I ZAUFANIA

10 milionów złotych – Tylko u nas polisa gwarantująca twoje bezpieczeństwo

Abyś mógł poczuć się naprawdę bezpieczny Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie OC zapewniające gwarancję do bagatela 10 000 000zł przy jednorazowej transakcji. Wysokość poszczególnych transakcji / transz może zaczynać się nawet od 10 000zł 

Jesteśmy firmą z dużą historią na rynku transakcyjnym, współpracujemy z bankami i największymi giełdami na świecie, jeżeli masz zamiar dokonać zakupu przez internet nie ryzykuj bez potrzeby. Jesteśmy firmą godną zaufania i dającą gwarancję zadowolenia.

W ramach indywidualnie ustalonych warunków możliwość zabezpieczenia stałej ceny!!!

Zapraszamy

Korporacja Prawna GIRD

Kontakt 514021666